posted by admin on wrz 1

Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
Herzog & de Meuron Po długim procesie projektowania Muzeum Sztuki Parrish w Herzog & De Meuron ma zostać otwarte 10 listopada.
Projekt wyznacza pierwsze muzeum sztuki, które ma powstać na East End of Long Island od ponad wieku i zamierza stać się kulturalnym centrum jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów architektonicznych w regionie.
.
Nie mogliśmy być dumni z tego niesamowitego osiągnięcia.
Dyrektor Terrie Sultan powiedział.
Nowy budynek jest pięknym ucieleśnieniem twórczej spuścizny East Endu – Parrish zajmie jego miejsce jako prawdziwe centrum zaangażowania kulturalnego dla całego East Endu.
Więcej o muzeum po przerwie.
Herzog i de Meuron – elegancko minimalistyczny dach z blachy falistej o wysokości ponad 600 stóp wydaje się unosić tuż nad równinami 14-akrowej strony Hampton, ruch, który kładzie nacisk na relację między sztuką a naturą, jednocześnie odnawiając architekturę Venracular na East Endzie.
Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
.
Herzog & de Meuron Budynek o powierzchni 34 400 m.
jest prawie dwukrotnie większy od istniejącego obiektu w Southampton, dzięki czemu muzeum może po raz pierwszy zaprezentować swoją kolekcję ponad 2600 prac w 115-letniej historii muzeum.
Projekt obejmuje także wielofunkcyjną salę o powierzchni 2400 stóp kwadratowych, kawiarnię, która może otwierać się na rozległy zadaszony taras, a także świetny chodnik umożliwiający kontemplację krajobrazu.
Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
Zdjęcie Douga Moyera.
Herzog i de Meuron Otoczony krajobrazem zaprojektowanym przez Reeda Hilderbranda, muzeum mieści się w otoczeniu rodzimych roślin, które przywołują charakterystyczne cechy East Endu – łąki, tereny podmokłe, porośnięte lasem i długie widoki rozległego nieba i horyzontu.
Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
.
Herzog & de Meuron W dniu otwarcia zwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę Malcolma Morleya: On Paper bezpłatnie.
Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
Zdjęcie Douga Moyera.
Herzog & de Meuron.
Galerie są sercem i duszą nowego muzeum.
powiedziała Alicia Longwell, Lewis B.
i Dorothy Cullman Główny kurator, sztuka i edukacja.
Teraz, po raz pierwszy, Parrish będzie miał środki, aby na stałe udostępnić naszą wybitną kolekcję sztuki amerykańskiej, jednocześnie prezentując specjalne wystawy.
Nowe Muzeum Sztuki Parrish.
Zdjęcie Douga Moyera.
Herzog & de Meuron Construction Photos via Flickr by Parrish Art Museum.
[hasła pokrewne: boboland szczecin, kuchnia marzeń, styl gotycki cechy ]

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: boboland szczecin kuchnia marzeń styl gotycki cechy