posted by admin on wrz 13

c_3[1]Zastanawiacie się jakim autem pojechać do ślubu? To chyba jedna z najprzyjemniejszych decyzji jakie Was czekają w ciężkim okresie przygotowań do uroczystości ślubnych. To od tego właśnie wyboru w dużej mierze będzie zależała Wasza ogólna prezencja na tychże uroczystościach. Możliwości jest całe multum. Od aut sportowych, przez limuzyny po zabytkowe auta klasyczne. W tym miejscu chwielibyśmy Wam polecić to trzecie rozwiązanie. W internecie można znaleźć mnóstwo ofert wynajęcia zabytkowego samochodu na uroczystości ślubne. Ceny nie są specjalnie wygórowane i za niewielką stosunkowo kwotę można pojechać do ślubu autem z duszą, naprawdę zadbanym i udekorowanym. Warto poważnie rozpatrzyć taka możliwość.

Możliwości wyboru są tutaj ogromne. Możecie na przykład do ślubu pojechać monumentalnym Mercedesem W123 z przełomu lat 1979/1980, ze skórzaną tapicerką i szyberdachem. Słońce odbijające się w oryginalnych mercedesowkich deklach, wypastowanych na glanc, to widok zaiste piękny. Jest to auto kultowe i z pewnością zachwyci niejednego fana motoryzacji. DO tego duże a co za tym idzie bardzo wygodne, będziecie więc do ślubu jechać w bardzo komfortowych warunkach.

A może Volkswagen Garbus? Teraz to bardzo rzadko spotykany motoryzacyjny rarytas. Tutaj jednak już na taka wygodę jak w przypadku Mercedesa liczyć nie możecie. Auto jest bowiem znacznie mniejsze i do tego3-drzwiowe. Może to znacznie utrudnić wsiadanie i wysiadanie zwłaszcza panny młodej. Ale jednak urok tego samochodu powoduje, że jest on często wynajmowany do uroczystości ślubnych.

Równie ciekawą opcją może być także coś z naszej myśli motoryzacyjnej. Duże wzięcie mają Warszawy, trochę mniejsze Syreny. Zawsze są to jednak auta kapitalnie wyremontowane, które obecnie wyglądają znacznie lepiej niż wtedy kiedy wyjeżdżały z fabryki. [tagi: wyłączniki nadprądowe, boboland szczecin, parafia rokietnica ]

Opcji macie mnóstwo. Wybór zależy oczywiście od Waszego gustu i Waszych upodobań. Nieważne jakiej marki auto wybierzecie i tak goście będą zachwyceni. Liczy się to, że będzie to samochód kultowy i pięknie przystrojony.

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: boboland szczecin parafia rokietnica wyłączniki nadprądowe