posted by admin on wrz 18

Zapraszając biesiadników na Wasze wesele musicie zdawać sobie sprawę, że część z nich z pewnością będzie chciała skorzystać z jakiejś formy noclegu. Niektórzy przyjadą z bardzo daleka i przed powrotem będą chcieli odpocząć, innych z kolei zmoże alkohol. Dlatego też bardzo ważną kwestią towarzyszącą organizacji uroczystości weselnych jest jest zapewnienie  swoim gościom odpowiednich miejsc noclegowych.

Dlatego też w pierwszej kolejności powinniście dokładnie rozeznać się ilu też gości z tego rodzaju udogodnienia będzie chciało skorzystać. To pozwoli Wam optymalnie zaplanować bazę noclegową. Jeśli okaże się, że ta grupa ograniczy się do zaledwie kilku osób, to możecie rozważyć możliwość przenocowania ich we własnym domu, bądź też u rodziców. To z pewnością znacznie ograniczy koszty takiego przedsięwzięcia. Jeśli jednak większa grupa zaproszonych gości będzie chciała skorzystać z możliwości przenocowania warto zorientować się w bazie hotelowej w najbliższej okolicy. W takim hotelu można hurtowo wynająć większą ilość pokoi na konkretną noc, co z pewnością pomoże obniżyć nieco ceną za wynajem. Warto jednak również zawczasu pomyśleć o zapewnieniu dowozu gości weselnych do hotelu – tutaj z pomocą może przyjść nam znajomy, który własnym autem mógłby wykonać dla nas to zadanie. [Zobacz tez: gentryfikacja, weraph, kuma olszowa ]

Skorzystanie z bazy noclegowej pobliskiego hotelu to świetna opcja, zwłaszcza dla gości, którzy przyjechali z daleka. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemów natury logistycznej będą mogli pozostać również na poprawinach. Musicie jednakże tutaj zastosować pewien kompromis i optymalnie dobrać liczbę miejsc noclegowych. Łatwo bowiem tutaj o przesadę, która narazi Was na znaczne koszty. Łatwo bowiem sobie wyobrazić sobie sytuacje, że goście weselni zmieniają decyzje, i efekcie okazuje się, że połowa pokoi noclegowych – wcześniej już opłaconych – będzie stała pusta. Dlatego tak istotne tutaj jest wcześniejsze przeprowadzenie rzetelnego wywiadu wśród zaproszonych gości co do ich preferencji w zakresie noclegu poweselnego.

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gentryfikacja kuma olszowa weraph