posted by admin on wrz 18

Wybór odpowiedniego auta, którym państwo młodzi podjadą pod kościół na następnie udadzą się na wesele do pobliskiej remizy to niewątpliwie najprzyjemniejszym aspektem towarzyszącym organizowaniu uroczystości ślubnych. To w jakim samochodzie przejedziecie trasę z kościoła pod salę weselną ma duże znaczenie dla prezencji Waszej jak i całości organizowanych przez Was uroczystości.

W zasadzie upodobania par małżeńskich w tej kwestii mają charakter dwojaki: albo wybierają auto klasyczne, wręcz zabytkowe, albo też stawiają na najnowszy model luksusowego pojazdu. Czasami z grę wchodzi wynajęcie limuzyny, ale obecnie wydaje się to być w kiepskim guście, upodabniałoby bowiem wesele do studniówki. Bardzo rzadko, ale zdarza się, że para młoda nie ma pomysłu bądź też odpowiednich środków i do ślubu jedzie autem własnym. Jednakże należy stwierdzić, że dwa pierwsze przypadki to sytuacje najczęściej spotykane i to na nich postanowiliśmy się skupić. [zobacz tez: gentryfikacja, weraph, kuma olszowa]

Wydaje się, że zabytkowe, klasyczne auto jest bardzo dobrym wyborem. Odpowiednio zadbane i przystrojone będzie niewątpliwie sporą atrakcją dla gości weselnych, zwłaszcza dla tych, którzy mają jako takie pojęcie o motoryzacji. W internecie można znaleźć mnóstwo ofert wynajęcia samochodów na uroczystości weselne. Często również w pakiecie z kierowcą co czyni taką ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Wśród modeli godnych polecenia z pewnością można wymienić kultowego Volkswagena Garbusa czy też Mercedesa W116. Dodatkowym atutem może być również możliwość zrobienia dodatkowej sesji zdjęciowej przy takim aucie.

Analogicznie na uroczystości wesele można wynająć również najnowszy model jakiegoś luksusowego czy też sportowego auta. To również będzie spora atrakcja dla biesiadników, i zaczyn do przeróżnych motoryzacyjnych dyskusji.

Tak więc jakie auto najlepiej wynająć dla młodej pary? Wszystko zależy od ich gustu. Od tego czy doceniają i hołubią klasykę motoryzacji czy też wolą nowoczesne, sportowe auta. Warto jednakże zadbać o to aby wynajem obejmował również usługi kierowcy i możliwość wykonania dodatkowej sesji zdjęciowej z samochodem.

 

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gentryfikacja kuma olszowa weraph