posted by admin on wrz 14

Przyjechałeś na wesele znajomych swoim samochodem i zaraz po oczepinach będziesz chciał urwać się z imprezy i wrócić do domu? Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że będziesz musiał powstrzymać się od spożywania alkoholu. Niestety to jest warunek konieczny – musisz bowiem zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim pasażerom. Jak jednak odstawić całkowicie alkohol na takiej imprezie jak wesele. Wydaje się to wręcz niewykonalne. Ale to tylko pozory. Nie jest to bowiem trudne. Wystarczy, że będziesz stanowczy i nieugięty w swoim postanowieniu a z pewnością podołasz temu zadaniu. Trzymamy za Ciebie kciuki, jednoczenie dajemy Ci garść rad jak poradzić sobie z tym problem.

Najwięcej trudności sprawią Ci toasty. Tutaj z pewnością ktoś zauważy, że nie masz kieliszka i zaraz podsunie Ci pełny. Musisz więc sprawiać wrażenie, że jednak bierzesz w tym zajściu aktywny udział. Dlatego warto polać sobie …wodę. Tak, to nie żart. Wówczas nikt nie zauważy, że omijasz b toasty a Ty będziesz mógł zachować trzeźwość. Toasty toastami, a co zrobić przy stole gdy pije się alkohol węższym gronie. Wydaje się, że nie ma tutaj ucieczki. Przysiądzie się wujek, którego nie widziałeś parę lat i jak tu się z nim nie napić? Wtedy pozostaje Ci położyć obok swojego pustego kieliszka kluczyki od samochodu. Wydaje się to być precyzyjnym gestem, który wyraźnie mówi, że dzisiejszego wieczoru jesteś kierowcą i pić nie możesz. Myślę, że inni goście widząc to nie będą Cie nawiać do zmiany decyzji. Po prostu to zaakceptują.

Jest jeszcze jedna możliwość uniknięcia alkoholu na weselu ale już niezależna od Ciebie. Chodzi o odpowiednie rozmieszczenie gości. Gospodarze, wiedząc wcześniej, którzy z gości weselnych będą kierowcami, mogą posadzić ich przy stole obok siebie. Wtedy powstanie grono osób nie pijących, którym łatwiej będzie uniknąć alkoholu na weselu. [Zobacz tez: wyłączniki nadprądowe, boboland szczecin, parafia rokietnica ]

Tak więc sposoby aby kierowcy pozostali trzeźwi na weselu jest wiele. Od ciebie i od gospodarzy zależy, z których będziesz mógł skorzystać. To wszystko po temu by zapewnić bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów.

 

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: boboland szczecin parafia rokietnica wyłączniki nadprądowe