posted by admin on maj 29

Dzięki uprzejmości HawkinsBrown Regeneracja Peabody s St John s Hill Estate w południowym Londynie, zaprojektowana przez HawkinsBrown, otrzymała niedawno pozwolenie na budowę.
Plan główny ponownie integruje witrynę z jej najbliższym otoczeniem.
Nowa aleja dla pieszych łącząca stację ze wspólnym to dwa publiczne place: jeden w centrum programu, drugi naprzeciwko stacji.
Centralny plac zapewnia dużą przestrzeń publiczną aktywowaną przez centrum społeczności.
Wniosek złożony do londyńskiej gminy Wandsworth wymagał ścisłej konsultacji z mieszkańcami, wieloma innymi lokalnymi grupami oraz lokalnymi władzami. Read the rest of this entry »

posted by admin on maj 29

Daniel Portilla Wystawa zostanie otwarta w ostatnią środę 25 lipca i potrwa do 15 sierpnia.
Kurator: Urban Zen & Nomad Two Worlds,.
Odkryj Haiti.
oferuje dzieła sztuki, akcesoria, odzież i wyposażenie domu zaprojektowane i wyprodukowane na Haiti.
Kolekcja obejmuje prace rzemieślników w małych obiektach, obrazy, a także projekty renowacji i rekonstrukcji budynków zniszczonych przez trzęsienie ziemi w 2010 roku. Read the rest of this entry »

posted by admin on lut 24

Wasz najlepszy kumpel już niedługo bierze ślub? Pora pomyśleć nad organizacją wieczoru kawalerskiego. W tym wypadku tak jak w większości imprez są dwie możliwości: albo zajmujemy się organizacją na własną rękę albo też korzystamy z usług firmy, która takie zadania proponuje w swojej ofercie. Wszystko zależy od tego jak zgarną ekipą przyjaciół jesteście i czy podołacie takiemu zadaniu. Musicie dokonać szczegółowego rozeznania w tym temacie.

Jakie macie możliwości jeśli zdecydujecie się wziąć sprawy w swoje ręce. Oczywiście najprostszy sposób na organizację wieczoru kawalerskiego to kameralna domówka z pizzą i piwem. Read the rest of this entry »

posted by admin on lut 24

Stoisz właśnie przez problemem wyboru odpowiedniej sukienki na swój ślub? To oznacza, że uroczystości ślubne są tuż tuż, i zbliża się okres wielkiego odliczania do Twojego zamążpójścia. Stając przed takim dylematem masz w zasadzie trzy możliwości jego rozwiązania. Możesz kupić nową suknię ślubną lub też jej używaną wersję, albo też zamówić suknię u krawca. Na którą z możliwości się zdecydujesz zależy od Ciebie i od Twoich preferencji.

Wydaje się, że najprostszym z rozwiązań jest kupno gotowej sukni w salonie ślubnym. Wybór oczywiście jest ogromny. Read the rest of this entry »