posted by admin on lut 24

Wasz najlepszy kumpel już niedługo bierze ślub? Pora pomyśleć nad organizacją wieczoru kawalerskiego. W tym wypadku tak jak w większości imprez są dwie możliwości: albo zajmujemy się organizacją na własną rękę albo też korzystamy z usług firmy, która takie zadania proponuje w swojej ofercie. Wszystko zależy od tego jak zgarną ekipą przyjaciół jesteście i czy podołacie takiemu zadaniu. Musicie dokonać szczegółowego rozeznania w tym temacie.

Jakie macie możliwości jeśli zdecydujecie się wziąć sprawy w swoje ręce. Oczywiście najprostszy sposób na organizację wieczoru kawalerskiego to kameralna domówka z pizzą i piwem. Mało kosztowna, a z pewnością przyszły pan młody doceni możliwość spędzenia ostatnich kawalerskich chwil w Waszym gronie. Jeśli jednak nie chcecie zamykać się w czterech ścianach, zawsze możecie wyskoczyć do klubu na dyskotekę czy też może na koncert. Możliwości jest tylko ile macie pomysłów. Zasada jest jedna: to Wy finansujecie wszelkie atrakcje dla przyszłego pana młodego. A może skok na banjo? Z pewnością to zapamięta. Paintball zakończony imprezą przy ognisku do białego rana? Sami musicie dokonać odpowiedniego wybory. W końcu to Wasz najlepszy kumpel, z pewnością dobrze go znacie, wiecie jakie ma zainteresowania i czego chciałby spróbować. Odradzamy wizyty z klubie ze striptizem. To pomysł mocno oklepany, i do tego nie specjalnie aprobowany przez przyszłe panny młode. [Zobacz tez: architekt wnętrz, Architekt Łódź, beton architektoniczny ]

Oczywiście możecie skorzystać również z gotowego wieczoru kawalerskiego organizowanego przez kluby czy też restauracje. Płacicie i nie macie pojęcia co czeka was a  w szczególności pana młodego. To świetna opcja na dobrą zabawę. Nie musicie martwić się o zapewnienie mu atrakcji. Zajmą się tym specjaliści.

Możliwości jest więc bardzo dużo. Od was zależy jak będzie się bawił Wasz kumpel na swoim ostatnim kawalerskim wieczorze. Musicie dołożyć wszelkich starań by czuł się wówczas wyjątkowo. Wszak czeka go już tylko małżeństwo czyli płacz i zgrzytanie zębów. Złączcie się wraz z nim w nadchodzącym bólu i wspomóżcie go w ostatnich radosnych chwilach jego życia.

posted by admin on lut 24

Stoisz właśnie przez problemem wyboru odpowiedniej sukienki na swój ślub? To oznacza, że uroczystości ślubne są tuż tuż, i zbliża się okres wielkiego odliczania do Twojego zamążpójścia. Stając przed takim dylematem masz w zasadzie trzy możliwości jego rozwiązania. Możesz kupić nową suknię ślubną lub też jej używaną wersję, albo też zamówić suknię u krawca. Na którą z możliwości się zdecydujesz zależy od Ciebie i od Twoich preferencji.

Wydaje się, że najprostszym z rozwiązań jest kupno gotowej sukni w salonie ślubnym. Wybór oczywiście jest ogromny. Masz możliwość dokonywania selekcji wśród najróżniejszych fasonów, stylów i modeli. Bogata również jest kolorystyka sukni ślubnych – od klasycznie białych przez kremowe po bardziej ekstrawagancje. Oczywiście dobrze skrojona i wykonana suknia z salonu ślubnego musi trochę kosztować. Jeśli jednak nie dysponujesz sporą kwotą, którą możesz przeznaczyć na ten cel możesz spróbować dokonać wypożyczenia używanej sukni ślubnej. To coraz popularniejsza metoda na rynku usług ślubnych. Wypożyczalni sukni ślubnych jest mnóstwo i z pewnością znajdziesz taką, która będzie miała ceny odpowiednie do Twoich możliwości. [Zobacz tez: architekt wnętrz, Architekt Łódź, beton architektoniczny ]

Jeśli jednak nie chcesz szukać gotowej sukni i dopasowywać jej do swoich rozmiarów, możesz zdecydować się na trzecie rozwiązanie – zamówić uszycie sukni ślubnej w zakładzie krawieckim. To chyba najlepsza z tych trzech możliwości. Masz wtedy pewność, że będzie to kreacja idealnie dopasowana do Twoich rozmiarów. Nikt z gości weselnych nie będzie mógł Ci zarzucić, że suknie źle na Tobie leży. Wszystko będzie bowiem perfekcyjnie skrojone. Rozpiętości cenowe są w tym zakresie ogromne. Można zarówno zapłacić bardzo dużą kwotę w jakimś renomowanym zakładzie krawieckim, jak i ponieść znacznie mniejsze koszty u jakiegoś mało znanego, działającego na własną rękę krawca.

Nie zwlekaj z decyzją w tej sprawie. Im szybciej ją podejmiesz tym więcej czasu dla Ciebie na znalezienie odpowiedniej sukni, czy też dla krawca na jej uszycie.