posted by admin on wrz 15

Już wynajęliście salę na uroczystości weselne, zamówiliście odpowiednie dekoracje, doskonale wiece gdzie będzie miejsce dla orkiestry itp. Można powiedzieć, że niemal wszystko dopięte jest na ostatni guzik w tym aspekcie. Pozostała Wam jeszcze kwestia odpowiedniego rozmieszczenia gości weselnych. A to może się okazać nie lada wyzwanie. Musicie rozeznać się w kwestii animozji jakie zachodzą pomiędzy poszczególnymi członkami Waszej rodziny, tak aby nie posadzić obok siebie zwaśnionych stron. To może być trudna układanka, dlatego warto zabrać się do niej odpowiednio wcześnie by później mieć czas dla przeprowadzenia koniecznych roszad. Ważne jest również odpowiednie rozmieszczenie gości pod względem stopnia pokrewieństwa i wieku. A również to czy posadzić osobno rodzinę pana młodego i panny młodej czy też trochę w ty,m względzie pomieszać. Opcji jest mnóstwo. Swoje wybory w tym względzie powinniście na bieżąco konsultować z rodzicami. [Zobacz tez: iniekcja krystaliczna, wiązki przewodzące, kuchnia marzeń ]

Przede wszystkim zasada jest taka, że główne miejsce przy stole biesiadnym zarezerwowane jest dla pary młodej. To zwyczaj, który w żaden sposób nie podlega dyskusji. Tutaj nie ma miejsca na innowacje. Para młoda to główni bohaterowie wieczoru i powinni zająć najbardziej prestiżowe i eksponowane miejsce.

Tuż w pobliżu pary młodej powinno się znaleźć miejsce dla świadków oraz dla najbliższej rodziny. Pozostałe miejsca na sali możemy obsadzić już zupełnie dowolnie, w zależności od tego jaką strategię obierzemy. Możemy na przykład rozsadzić gości ze strony pana młodego po jednej stronie sali, natomiast pod drugiej tych, którzy przyjęli zaproszenie z rąk panny młodej. To jednak może spowodować podział wesela na dwie imprezy i nie wywoła integracji między biesiadnikami.

Możesz tez tak posadzić gości by w jednym miejscu skupić młodzież,  w drugim zaś starszyznę. To może pomóc w nawiązywaniu kontaktu pomiędzy poszczególnymi uczestnikami imprezy weselnej.

Wysonduj upodobania swoich gości, zapytaj o opinię rodziców w tej materii. Warto w tym względzie bowiem podjąć jak najbardziej zoptymalizowane decyzje.

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: iniekcja krystaliczna kuchnia marzeń wiązki przewodzące