posted by admin on wrz 13

width=400Jednym z aspektów towarzyszących organizacji uroczystości weselnych jest zapewnienie odpowiedniego transportu dla pary młodej jak i dla zaproszonych gości. Rozmiar tego przedsięwzięcia zależy od odległości między kościołem a salą weselną. Jeśli nie jest z byt duża, większość gości pokona ją piesza, zwłaszcza jeśli będzie piękna pogoda. Zwykle jednak jest to dość spora odległości. Wówczas należy pomyśleć o zorganizowaniu dla gości, którzy nie przybyli swoimi samochodami, jakiegoś środku transportu. No i oczywiście sprawa najważniejsza – należy zapewnić odpowiedni transport dla pary młodej. Tutaj możliwości wyboru są ogromne.

W przypadku gości weselnych najlepszym rozwiązaniem wydaje się być zamówienie autobusu w lokalnej firmie transportowej. Wydaje się na dla średniej wielkości wesela, jeden autobus całkowicie wypełnia zapotrzebowanie na transport gości na salę weselną. Wszystko zależy w tym wypadku od ilości gości, którzy nie przyjechali na ślub własnymi autami. Powinniśmy wcześniej rozeznać się w sytuacji. Być może okaże się, że liczba takich gości będzie stosunkowo niewielka, i autobus może być niepotrzebny. Jeśli będzie to zaledwie parę osób, zawsze można znaleźć kogoś z rodziny czy też przyjaciół, kto pomoże nam w przetransportowaniu  tej grupy gości. Znacznie wówczas zaoszczędzimy.

Natomiast kwestia transportu pary młodej to już zupełnie inna para kaloszy. To na nich skupia się cała uwaga biesiadników. Trasę z kościoła na salę weselną powinni więc pokonać w najbardziej reprezentacyjny sposób. Możliwości jest tutaj wiele. Pary młode często wybierają jakieś klasyczne, zabytkowe auto, lub też limuzynę. Niejednokrotnie do tego celu służą nowoczesne, sportowe wehikuły. Natomiast coraz większą popularnością wśród nowożeńców cieszą się bryczki. To bardzo interesującą opcja dla transportu pary młodej, możemy sobie tylko wyobrazić jaką atrakcją dla gości weselnych będą konie. [tagi: wyłączniki nadprądowe, boboland szczecin, parafia rokietnica]

Zawsze również kwestie znalezienie transportu dla gości jak i dla nowożeńców możemy zlecić firmie zewnętrznej. To będzie dla nas spora ulga – jeden kłopot z głowy mniej.

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: boboland szczecin parafia rokietnica wyłączniki nadprądowe