posted by admin on wrz 14

Wesele to zwykle hektolitry alkoholu i zabawa do białego rana. Jak jednak dobrze się bawić a jednocześnie móc sobie spojrzeć w twarz następnego dnia? Wszystko zależy od tego czy potrafimy umiejętnie dawkować ilość spożywanego alkoholu. Jeśli jesteśmy w stanie odpowiednio miarkować toasty i dyskretnie niektóre z nich pomijać to jest szansa, że w dobrej formie dotrwamy do białego rana. Jeśli nie chcemy wyglądać jak bohaterowie głośnego „Wesela” Smarzowskiego, to musimy być bardzo zdyscyplinowani.

Przede wszystkim nie należy zaczynać zbyt szybko. Należy najpierw poddać się ogólnie przyjętemu grafikowi, który wpierw nakazuje zjedzenie obiadu. Po obiedzie spokojnie czekamy. Najlepiej nie inicjować toastów ani też nie polewać w węższym gronie. Jeśli bowiem zabierzemy się za rolę organizatora w tym względzie, to szybko się wkręcimy i ciężko będzie się nam wycofać. I tak pójdzie kolejka za kolejką, a my zatracimy kontrolę nad tym co robimy. Dlatego zostawmy inicjatywę innym i spokojnie czekajmy. Jeśli nam poleją to oczywiście pijemy za zdrowie młodej pary, z czasem jednak warto poszczególne kolejki pomijać. Najlepiej więc często wychodzić na parkiet – po pierwsze większa ilość kolejek nas ominie, a po drugie szybciej wyparuje z nas już spożyty alkohol.

Jeśli uda nam się to optymalne zarządzanie spożyciem alkoholu mamy duże szanse o własnych siłach wyjść na koniec imprezy. Będziemy mieli wtedy pełną kontrole nad swoimi poczynaniami i z pewnością nie zrobimy lub nie powiemy czegoś, co później moglibyśmy żałować. Uzyskamy wtedy rzadko spotykaną na weselach możliwość zabawy na wysokim poziomie. [Zobacz tez: wyłączniki nadprądowe, boboland szczecin, parafia rokietnica ]

Jeśli jednak cały plan weźmie w łeb i nie uda nam się odpowiednio kontrolować spożycia trunków, możemy być pewni, że oglądanie filmu z wesela przysporzy nam sporo stresu i wstydu.

Warto więc chyba nieco się powściągnąć i zachować umiar. Pamiętajmy, że na weselu są również dzieci. Nie narażajmy ich na widok wujka w stanie upojenia. To przecież nic przyjemnego, a w pamięci wyryje przykre wspomnienie.

 

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: boboland szczecin parafia rokietnica wyłączniki nadprądowe