posted by admin on wrz 18

Czy zabierając się do organizacji uroczystości  weselnych braliście po uwagę możliwość przeprowadzenia ich na otwartym powietrzu? Swego czasu na wsi takie wesela były normą. Świeże powietrze, nieskrepowana czterema ścianami przestrzeń pozwalała biesiadnikom rozwinąć skrzydła w zabawie. Wydaje się, że tego typu imprezy weselne powoli wracają do łask. Ich organizacja może  być znacznie tańsza od wesel organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych.

Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przy podejmowaniu się takiego przedsięwzięcia? Przede wszystkim miejsce – albo decydujemy się na wesele na naszym prywatnym terenie albo też sondujemy możliwość skorzystania z terenów gminnych przeznaczonych do organizowania otwartych imprez. Polecamy jednak zorganizowanie wesela na swojej prywatnej posesji – będzie taniej i dodatkowo nie będziemy narażeni na wizyty osób postronnych. Kwestia następna  to zapewnienie odpowiedniego zaplecza i infrastruktury dla obsługi cateringowej. Możliwe, że zaistnieje konieczność zezwolenia firmie cateringowej na korzystanie z Twoich prywatnych pomieszczeń. Po trzecie należy zamówić stoły i krzesła a także optymalnie zorganizować przestrzeń jadalną i taneczną. Zwłaszcza obszar przeznaczony do tańca powinien być albo dobrze ubity albo wyłożony jakimś materiałem typu płyty chodnikowe. Po temu by zapewnić biesiadnikom maksymalny komfort podczas tańca. Należy również odpowiednio zorganizować oświetlenie. Warto w tym celu wykorzystać na przykład lampy ogrodowe, które odpowiednio rozstawione mogą nadać imprezie bajeczny wręcz klimat.  I na koniec pozostaje nam modlić się o pogodę. To sprawa fundamentalna w organizowaniu tego typu wesela. Musimy mieć absolutną pewność, że tej właśnie nocy pogoda nas nie zaskoczy.  W innym przypadku wesele może zakończyć się całkowitą klapą. [Zobacz tez: dyktanda net, mała dyktanda net, dyktanda net wnętrz ]

Czy wobec tak dużego ryzyka warto podejmować się organizowania uroczystości weselnych na otwartym powietrzu? Wydaje się, że tylko w takiej sytuacji kiedy jesteśmy w stanie szybko i bez większych kosztów przenieść imprezę do pomieszczenia zamkniętego.

Tags: | |

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dyktanda net nerwacja liścia nowoczesne małe domy